Etykiety

czwartek, 29 maja 2014

W bielach

Nie wiem co się stało, ale ten post zniknął i nie wiem jak go odzyskać, a poniewaz jestem leniwa i nie chce mi się pisać go drugi raz dlatego będą tylko zdjęcia i już :)
sobota, 24 maja 2014

Wyzwanie w Rapakivi i kurs na kwiatka z komputera

Dawno nie brałam udziału w wyzwaniach wiec dzisiaj zgłaszam swoją kartkę na Weekendowe Wyzwanie Ekspresowe #17 w Rapakivia teraz zgodnie z obietnicą zamieszczam kurs na kwiatki z komputera.

 Do ich wykonania potrzebne będzie kilka prostych narzędzi, trochę cierpliwości i drukarka. Zamieszczam poniżej szablon do wycinania, który zrobiłam korzystając z darmowych stron ze starymi grafikami. Nie wiem jak ta grafika otworzy się na Waszych komputerach, jeśli się nadaje to możecie z niej korzystać.
Jeśli nie to stwórzcie sobie własne szablony (to nie jest trudne)
Po wydrukowaniu szablonu (ja zrobiłam to na kolorowej kartce z bloku technicznego) i przygotowaniu poniższych narzędzi możemy przystąpić do pracy


na zdjęciu powyżej są pastele którymi pokoloruje kwiatki i oliwka do ich rozprowadzani dla uzyskania efektu rozmycia
zaczynamy wycinanki:)


 teraz każdy płatek należny naciąć do środka
odrobinę oliwki nanoszę na pastelowe krętki i koloruję kwiatki

niedziela, 18 maja 2014

Ptasi duet

W niedzielne popołudnie powstał sobie ptasi duet :)
Na targu wśród staroci wypatrzyłam malutki domek z surowego drewna. Brudny i okurzony kosztował aż 4,00zł, po odczyszczeniu, pomalowaniu i ozdobieniu wygląda tak :)
Na koniec pokazuję trochę kwiatków, które będą do wzięcia w CANDY (na początek zrobiłam w brązach i niebieskościach ale będą też inne kolory i wzory)W kolejnym poście będzie kursik na kwiatka z komputera - te kwiatki też będą do przygarnięcia w rozdawnictwie.
Pozdrawiam i zapraszam do zabaway.
Kaśka :)